KAPADOKYA TURU1. GÜN PERŞEMBE : 21:00 Bakırköy Regetta Otoparkı - 22:00 Harbiye Merkez Ofis Önü - 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Oto parkı - 00:30 İzmit Petrolofisi - 05:00 Söğütözü Varan önünden non-stop ikramlar eşliğinde Kapadokya bölgesine hareket ediyoruz.

2. GÜN CUMA : Sabah yolda vereceğimiz serbest kahvaltı molası sonrasında eski bir Rum köyü olan Belisırma köyünden Ihlara kasabasına giriyoruz. Kasaba girişinde bulunan Ihlara vadisindeki Ağaç altı Kilisesi, Sümbüllü Kilise ve Yılanlı Kilise gezileri sonrası Narlıgöl Krater Gölü Kenarında fotoğraf molası veriyoruz. Narlıgöl Krater Gölü sonrasında Derinkuyu yer altı şehri gezisini takiben otelimize varış. Kısa bir dinlenme molasının ardından Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar Kalesi gezileri ve Uçhisar’da öğle yemeği . Yemek molamız ardından Güvercinlik Vadisi ,Avcılar Vadisi, O Ağacın altı ve Avanos çanak-çömlek atölyeleri gezisini takiben otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında istek üzerine gece turu .

3. GÜN CUMARTESİ : Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve bölgenin simgesi olan Peribacalarının en yoğun olduğu Paşabağ ( Keşişler Vadisi ) gezisi ile turumuza başlıyoruz.Çavuşin Köyü , Dervent Vadisi ( Peri Bacalarının değişik Hayvan Figürleri ) Eski bir Rum Köyü Sinassos ( Mustafa paşa ) kasabası , Fransız Şarapçılar Derneğinden ödüllü Turasan Şarap Fabrikalarında Şarap imalatı hakkında bilgi ve şarap mahzenleri gezisini takiben yeni Asmalı Konak dizisinin çekimlerinin yapıldığı ( Carpet House ) , Üç güzeller gezisi , Motifleri ile Dünyaca ünlü yöresel Halı Atölyelerinde Halı imalatı hakkında bilgi alarak Kızıl vadide güneşin batışını seyrediyoruz. Onyx atölyelerini gezerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımız geleneksel Kapadokya eğlencelerinin yapıldığı Türk Gecesi organizasyonumuza katılabilirler (ekstra).

4. GÜN PAZAR : Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Hacı Bektaşi Veli Türbesi ve Çile Hane ziyareti gezisini takiben İstanbul'a dönüş akşam saatlerinde İstanbul'a varış. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka BLUE MAP TUR organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 2 gece Y.P konaklama
* 2 sabah kahvaltısı + 2 akşam yemeği
* Profesyonel rehberler eşliğinde çevre gezileri
* Sürpriz çekilişler, ikramlar ve animasyonlar
* BLUE MAP TUR Güvencesi
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm öğlen yemekleri
* Tüm yemeklerde alınan içecekler
* Mola yerlerinde yapılan harcamalar
* Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri
* Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
UYARI
* Rehberimiz, gerekli gördüğü takdirde programda 
   değişiklik ve iptal etme hakkına sahiptir.
* BLUE MAP TUR yeterli doluluğun sağlanamaması nedeni
   ile turu iptal etme veya başka bir tarihe kaydırma
   hakkını saklı tutar.

Fiyat ve Rezervasyon için 0 212 433 35 69...