PENANG KUALALUMPUR


1.GÜN : İSTANBUL-KUALA LUMPUR- PENANG
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde, BLUE MAP TUR kontuarı önünde saat 14:10’da buluşma. Malezya Havayolları MH 31 tarifeli seferiyle saat 16:10’da Kuala Lumpur’a hareket.Saat 07:35’te varış ve ardından Malezya Havayolları’nın MH 1138 tarifeli seferiyle saat 09:15’da Penang’a hareket.Saat 10:15’de Penang’ a varış ve ardından otelimize transfer, dinlenmek için tüm gün serbest zaman.

2.GÜN : PENANG
Sabah kahvaltısının ardında tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz (ekstra) düzenlenecek şehir turuna katılabilirler.Bu turumuzda dünyanın 4.büyük Buda heykelini ziyaret etme fırsatını bulup ardından , tropikal ağaçların ve kuşların bulunduğu vahşi yaşamı görebileceği Botanik Bahçesini ziyaret edebilceklerdir. Akşam yemeği serbest , geceleme otelimizde.

3. GÜN : PENANG
Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ( ekstra )Dağ ve Tapınak turuna katılabilirler. Güney Doğu Asya’nın en güzel ve en geniş budist tapınağı olan Kek Lok Si Tapınağını ziyaret ettikten sonra,ikinci durağımız tepeye çıkış ve inişler tren ile sağlanan 821 m. Yüksekliğindeki Penang tepesine çıkıp, adayı panaromik olarak görme fırsatı bulabilcekler. Akşam yemeği serbest, geceleme otelimizde.

4. GÜN : PENANG
Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ( ekstra) düzenlenecek olan ,Öğle yemekli Payar adası ve Marine Park turuna katılabilirler.Marine park ‘da rengarenk bir doğal yaşamla iç içe olabilme fırsatını yakalayıp,Payar adasında da dalış yapma imkanı bulabilirler.Akşam yemeği serbest, geceleme otelimizde.

5. GÜN : PENANG-KUALA LUMPUR
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman.Saat 09:05’de Malezya Havayolları’nın MH1139 sefer sayılı uçağı ile Kuala Lumpur’a hareket. Saat 10:00 ‘da varış ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz (ekstra)düzenlenecek olan Kuala Lumpur şehir turuna katılabilirler.Gezi sırasında Petaling Caddesi üzerinde Chinatown, Kraliyet Sarayı, Thean Hou Çin Tapınağı, Petaling Jaya yerleşim merkezi, Malaya Üniversitesi, Ulusal Müze, Ulusal Cami, Sultan Abdül Samad Binası ve orkide bahçeleri görülecek yerler arasındadır.(55$).Akşam yemeği serbest, geceleme otelimizde.

6. GÜN : KUALA LUMPUR
Sabah kahvaltısının ardından, tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz (ekstra) düzenlenecek olan Malacca Turu’na katılabilirler.Kuala Lumpurun 160 km güneyinde bulunan en önemli tarihi şehri olan Malacca ‘yı görme fırsatı bulcaklardır.Palembang lı Hindu Prens Paremanswara tarafından kurulmuş olup,Portekiz, İngiliz ve Hollanda yönetim izleride görülen bir yerleşim merkezidir..Porta de Santiago sarayı ziyareti, St. Paul Kilisesi,Cheng Hoon Tepesi , Jonker Caddesi, Hritiyan Kilisesini ‘ de görebilceklerdir. Bu turumuz da öğle yemeği dahildir. Akşam yemeği serbest, geceleme otelimizde.

7. GÜN : KUALA LUMPUR-İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından saat 09:00’da Malezya Havayolları’nın MH30 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Saat 14:40’ta İstanbul’a varış. Bir başka BLUE MAP TUR tatilinde buluşmak dileğiyle.....
 

PAKET FİYATA DAHİL HİZMETLER
* Malezya Havayolları ile Ist/Kul/Png/Kul/Ist parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti.
* Havalimanı /otel / havalimanı transferleri.
* Seçilecek kategori otellerde 6gece oda kahvaltı   konaklamalar
* Profesyonel BLUE MAP TUR rehberlik hizmetleri.
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Yurtdışı çıkış konut fonu bedeli.
* Müze ve ören yerleri girişleri.
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.

ÖNEMLİ NOT
* Yurtdışı çıkış fonu ücreti 70,000,000 Tl. misafirlerimize aittir. Çıkış fonu ücreti isteğe bağlı olarak seyahat öncesi herhangi bir Ziraat Bankası şubesine pasaport ile gidilip ödenebilir.
* İstenildiği takdirde Havalimanında da seyahat öncesi yatırılabilir.
* Uçak saatlerinin son hali tur kalkışından 48 saat önce, acentamız aranarak konfirme edilmelidir.
* Turun kalkışından önce ya da tur esnasında tur program akışı, içerik aynı kalmak sureti ile acentamız, tur liderimiz ya da yerel rehberimizce değiştirilebilir.
* Acentamız misafirlerimiz ile konsolosluk ve elçilikler arasında hizmet veren bir aracı konumundadır. Tarafınızdan istenen belgeler ilgili makamlarca belirlenmiş olup acentamızın hiçbir insiyatifi bulunmamaktadır.
* Vize evraklarının eksiksiz ve zamanında getirilmesi tamamen misafirimizin sorumluluğunda olup, her ne sebeple olsun vize alınamamasından dolayı acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
* BLUE MAP TUR Havayolu ile yolcu arasında hizmet sağlayıcı bir kurum olup, uçak anlaşmaları ve kuralları 28.09.1955 Lahey Protokolüne bağlıdır.
* Charter uçuşlarda saat garantisi verilmez. Ancak, acentamız misafirlerimizin tatilini en konforlu geçirebilecekleri saatler için mümkün olan şartların en iyisini sunma gayreti içinde olacak ve olabilecek saat değişikliklerini mümkün olan en kısa sürede misafirlerine bildirecektir.


Fiyat ve Rezervasyon içi
n 0 212 433 35 69 ...