BAŞKENTLER VE FYORDLAR


1. GÜN :  İstanbul – Helsinki
Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminali BLUE MAP TUR kontuarı önünde buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinizin ardından FLY AIR Havayolu ile Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ye uçuş. Helsinkiye ulaşmamızın ardından özel otobüsümüz ile panaromik şehir turu. Bu turumuzda Oyma Kale Kilisesi, Sibelius Anıtı , Parlemento Binası, Olimpiyat Stadı ve Kulesi görülecek yerler arasındadır.Ardından otele transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

2. GÜN :  Helsinki – Gemi
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Ardından odaların boşaltılması ve limana hareket. Gemiye biniş işlemlerinin ardından Stockholm’ e hareket.Geceleme gemide.

3. GÜN :  Stockholm
Sabah gemide kahvaltı ve Stockholm limanına varış. Şehir turunda görülecek yerler arasında; SU ŞEHRİ diye bilinen bu güzel şehirde Stockholm şehrinin ilk kuruluş yeri olan Stan Adası ( yürüyerek gezilecektir ) , Kraliyet Sarayı, Ulusal Tiyatro Binası, Kunqsrad Parkı, Fjallgatan Tepesi, Nobel ödüllerinin dağıtım yeri olan Belediye Sarayı bulunmaktadır. Turun bitiminde otele transfer ,yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak organize edilebilecek olan yöre dansları ve müziği eşliğinde akşam yemeği ( 75 Eur ).Geceleme otelinizde.

4. GÜN :  Stockholm – Oslo-Geılo( Fıord)
Sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıyor ve Karlstad yolu üzerinden Oslo’ ya hareket ediyoruz (490 km).Varış şehir turu. Bu turumuzda Kraliyet Sarayı, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking  Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Frogner Parkı, Vigeland Parkı görülecek yerler arasındadır. Ardından gecelemeyi yapacağımız Geilo’ ya hareket (230 km. ). Varış ve odalara yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

5. GÜN :  Geilo- Bergen ( Fiord ) - Geilo
Sabah kahvaltısının ardından Bergen turumuz için otelden hareket (205 km.). Bu turumuzda Unesco tarafından koruma altına alınan ve Dünya mirası olarak ilan edilen balık pazarı, renkli evleri ,eşsiz doğası ve Fyordları ile Bergen’i gördükten sonra tekrar Geilo’ya dönüyoruz. Akşam yemeği serbest , geceleme otelinizde.

6. GÜN :  Geilo- Goteburg- Kopenhag
Sabah kahvaltısının ardından odalar boşaltılıyor ve Oslo üzerinden Goteburg’a hareket ediyoruz(495 km.). Varış ve şehir turu. Bu turumuzda Konser ve Opera salonları, Carl Johan Kilisesi, Universeum görülecek yerler arasındadır.Ardından Kopenhag’ a doğru yola çıkıyoruz (245 km.). Varış ve otele transfer,ardından serbest zaman. Akşam yemeği serbest , geceleme otelinizde.

7. GÜN :  Kopenhag
Sabah kahvaltısının ardından şehir turu için otelden hareket. Bu turumuzda Kraliçenin ikametgahı Amelienborg Sarayı, Küçük Deniz Kızı Heykeli, Langalinie Rıhtımı ve Nyhavn ile Tivoli Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra dileyen konuklarımızla extra olarak organize edilebilecek olan Tivoli Bahçeleri turuna katılma imkanı (40 Euro) Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

8. GÜN :  Kopenhag - İstanbul
Uçuş saatine bağlı olarak odaları boşaltıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından yine özel havayolu ile direkt İstanbul’ a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’ a varış.


PAKET FİYATA DAHİL HİZMETLER
* FLY AIR Havayolları ile İstanbul / Helsinki /Kopenhag / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti.
* Belirtilen şehirlerde ve seçilen otellerde oda-kahvaltı bazında konaklama
* Helsinki-Stockholm-Bergen-Kopenhag panaromik şehir turları
* Helsinki-Stockholm ve Oslo-Kopenhag arası gemi seyahatleri
* Programda belirtilen tüm transferler ve otobüsle ulaşım
* Profesyonel BLUE MAP TUR Türkçe rehberlik hizmetleri.
* BLUE MAP TUR seyahat kiti.
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Otellerde yapılacak ekstra harcamalar
* Düzenlenecek olan ekstra turlar
* Her türlü kişisel harcamalar
 

ÖNEMLİ NOT
* Yurtdışı çıkış fonu ücreti 70,000,000 Tl. misafirlerimize aittir. Çıkış fonu ücreti isteğe bağlı olarak seyahat öncesi herhangi bir Ziraat Bankası şubesine pasaport ile gidilip ödenebilir.
* İstenildiği takdirde Havalimanında da seyahat öncesi yatırılabilir.
* Uçak saatlerinin son hali tur kalkışından 48 saat önce, acentamız aranarak konfirme edilmelidir.
* Turun kalkışından önce ya da tur esnasında tur program akışı, içerik aynı kalmak sureti ile acentamız, tur liderimiz ya da yerel rehberimizce değiştirilebilir.
* Acentamız misafirlerimiz ile konsolosluk ve elçilikler arasında hizmet veren bir aracı konumundadır. Tarafınızdan istenen belgeler ilgili makamlarca belirlenmiş olup acentamızın hiçbir insiyatifi bulunmamaktadır.
* Vize evraklarının eksiksiz ve zamanında getirilmesi tamamen misafirimizin sorumluluğunda olup, her ne sebeple olsun vize alınamamasından dolayı acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
* BLUE MAP TUR Havayolu ile yolcu arasında hizmet sağlayıcı bir kurum olup, uçak anlaşmaları ve kuralları 28.09.1955 Lahey Protokolüne bağlıdır.
* Charter uçuşlarda saat garantisi verilmez. Ancak, acentamız misafirlerimizin tatilini en konforlu geçirebilecekleri saatler için mümkün olan şartların en iyisini sunma gayreti içinde olacak ve olabilecek saat değişikliklerini mümkün olan en kısa sürede misafirlerine bildirecektir.


Fiyat ve Rezervasyon içi
n 0 212 433 35 69 ...