DUBAI


1. Gün, İSTANBUL – DUBAİ
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali BLUE MAP TUR Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, FLY AIR ile Dubai’ye hareket,Dubai’ye varış. Gümrük, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası özel otobüsler şehir turu.Petrol zengini ülkenin modern ve yüksek binaları, geniş ve temiz bulvarları, eşsiz plajları,Jumeriah Camii,Jumeriah Beach,dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj al Arab,Altın ve Baharat Çarşıları,Saat Kulesi,Emirates Towers görülecek yerler arasında. Ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün, DUBAİ
Uyandırma ve kahvaltı. Ardından tam gün serbest zaman .Dileyen misafirlerimizle (ekstra) olarak düzenlenecek Çöl Safari turumuzla Çölde 4X4 Jeeplerimzle heyecanlı bir gezinti ve ardından çölde kurulan kampta açık büfe yemek ve dansöz ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur bitimi ile birlikte otelimize dönüyoruz.

3. Gün, DUBAİ
Kahvaltı sonrası deniz,güneş ve alışveriş imkanlarından yararlanmak için tam gün serbest zaman .Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

4. Gün, DUBAİ
Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımızla (ekstra) organize edilebilecek olan East Coast turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Masafi Pazarı ile Hajar Dağları’nı yakından görme ,Hint Okyanusu’nda denize girme imkanına sahip olabilirsiniz. Öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Alternatif program olarak dünyanın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj al Arab’ta öğle yemeği alabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

5. Gün, DUBAİ
Kahvaltı sonrası deniz,güneş ve alışveriş imkanlarından yararlanmak için tam gün serbest zaman .Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

6.GÜN,DUBAİ
Uyandırma ve kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımızla (ekstra) Tam günlük , öğle yemekli Abu Dhabi turu için otelden hareket. Sadece 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan Abu Dhabi bugün modern Birleşik Arap Emirliklerini başkentidir. Petrol nedeniyle zenginleşen Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları,gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir.Dileyen konuklarımızla Dubai Creek üzerinde açık büfe yemekli tekne turuna katılma imkanı. Akşam yemeği serbest ve geceleme otelimizde.

7.GÜN,DUBAİ
Uyandırma ve sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımızla (ekstra) düzenlenecek olan Sharjah alışveriş turuna katılma imkanı. Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

8.GÜN,DUBAİ-İSTANBUL
Uyandırma ve sabah kahvaltısı sonrası Dubai Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası, FLY AIR havayolu ile İstanbul’a hareket,İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Bir başka BLUE MAP TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle...

PAKET FİYATA DAHİL HİZMETLER
* FLY AIR ile Ist/Dxb/Ist parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti.
*
Havalimanı /otel / havalimanı transferleri.
* Seçilecek kategori otelde yine seçilecek kategori pansiyon bazında konaklamalar.
* Profesyonel BLUE MAP TUR rehberlik hizmetleri.
*
Panaromik Dubai şehir turu.
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Yurtdışı çıkış konut fonu bedeli
* Müze ve ören yerleri girişleri
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
* İsteğe bağlı Özel seyehat sağlık sigortası
* Rehber ve soför tipleri

GENEL BİLGİLER
Para Birimi : Dirhem 3,6 Dirhem = 1 USD 1 Dirhem = 450.000 TL
İklim : Ocak ayında bir iki gün yağmurlu,öteki tüm aylar güneşli. 12 ay boyunca denize girilebilir.
Saat Farkı : Türkiye ile +2 saat. GMT ile +4 saat
Alışveriş Merkezleri : Elektronikten kıyafete tüm dünya markaları 15 kadarı büyük, toplam 80’den fazla alıveriş mağazasında mevcuttur.
Ulaşım : Toplu taşıma vardır. Taksi ise her tarafta kolayca bulunabilir. Taksi açılış tarifesi Gündüz : 3 Dirhem Gece : 3,5 Dirhem’dir
Gece Hayatı : Alkol servisinin oteller dışında yapılmaması dolayısı ile gece hayatı genellikle otel barlarını kapsar.
Restoranlar : Genellikle caddelerde ortadoğu ve özellikle Lübnan Restorantları popüler. Bunlar dışında Heritage Village içindeki İran ve Lübnan Restorantları denenebilir.
Otel restorantlarında ise tüm dünya mutfakları yanısıra Ortadoğu mutfağının seçkin örnekleri tadılabilir
Plajlar : Jumeira kısmındaki plajlar dışında tesis olmayan yerlerde denize girme izni yoktur. Tüm otellerin Jumeira plajına sabah ve akşam gidiş dönüş servisleri mevcuttur.
Vize : Minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir. Acentamız vizenizi sınırda almaktadır.Emirates Havayolları ile düzenlenen turlarda vüze Türkiye’den 20 € karşılığında alınmaktadır.

 

Fiyat ve Rezervasyon içi
n 0 212 433 35 69 ...