MALDİVE


1. Gün, İstanbul – Maldiv
17:00  İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali BLUE MAP TUR Kontuarı önünde buluşma.
19:10  Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Emirates Havayolları EK 122 ile Dubai’ye hareket,
01:15  Dubai’ye varış.


2. Gün, Maldiv
01:15  Dubai’ye varış ve Maldiv uçağımızın hareket saatine kadar serbest zaman. Bu süre içerisinde Dubai Free Shop’larında alışveriş yapabilirsiniz.
           Molamızın ardından
03:10  Emirates Havayolları’nın EK 552 sefer sayılı uçağı ile Male’ye hareket ediyoruz.
01:15  Male’e varış. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından seçilen paketteki transfere göre deniz uçağı yada sürat motoru ile Maldivler’e transfer
           Gününüz Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenmek
           için serbest.


3. Gün, Maldiv
Serbest uyanma ve kahvaltı sonrası ününüz Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenmek için serbest.Dileyen misafirlerimiz yunus safari extra adalar turuna katılabilirler.


4. Gün, Maldiv
Serbest uyanma ve kahvaltı sonrası ününüz Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenmek için serbest.Dileyen misafirlerimiz extra adalar turuna katılabilirler.


5. Gün, Maldiv
Serbest uyanma ve kahvaltı sonrası ününüz Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenmek için serbest. Dileyen misafirlerimiz balık avı extra turuna katılabilirler.


6. Gün, Maldiv
Serbest uyanma ve kahvaltı sonrası ününüz Hint Okyanusunun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenmek için serbest. Dileyen misafirlerimiz Robinson Cruso extra turuna katılabilirler.


7. Gün, Maldiv
Serbest uyanma ve kahvaltı sonrası ününüz Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenmek için serbest. Dileyen misafirlerimiz extra adalar turuna katılabilirler. Extraların ödenmesinin ardından seçilen paketteki transfere göre deniz uçağı yada sürat motoru ile Male’e transfer.


8. Gün, Maldiv
12:00  Male’e varış. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerini takiben.
02:25  Emirates Havayollarına ait EK 559 sefer sayılı uçak ile Dubai’ye hareket.
05:35  Dubai’ye varış. İstanbul uçağımızın hareket saatine kadar serbest zaman. Bu süre içerisinde Dubai Free Shop’larında alışveriş yapabilirsiniz.
           Molamızın ardından
14:50  Emirates Havayollarına ait EK 121 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket
17:40  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Bir başka BLUE MAP TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle...


ÖNEMLİ NOT
* Yurtdışı çıkış fonu ücreti 70,000,000 Tl. misafirlerimize aittir. Çıkış fonu ücreti isteğe bağlı olarak seyahat öncesi herhangi bir Ziraat Bankası şubesine pasaport ile gidilip ödenebilir.
* İstenildiği takdirde Havalimanında da seyahat öncesi yatırılabilir.
* Uçak saatlerinin son hali tur kalkışından 48 saat önce, acentamız aranarak konfirme edilmelidir.
* Turun kalkışından önce ya da tur esnasında tur program akışı, içerik aynı kalmak sureti ile acentamız, tur liderimiz ya da yerel rehberimizce değiştirilebilir.
* Acentamız misafirlerimiz ile konsolosluk ve elçilikler arasında hizmet veren bir aracı konumundadır. Tarafınızdan istenen belgeler ilgili makamlarca belirlenmiş olup acentamızın hiçbir insiyatifi bulunmamaktadır.
* Vize evraklarının eksiksiz ve zamanında getirilmesi tamamen misafirimizin sorumluluğunda olup, her ne sebeple olsun vize alınamamasından dolayı acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
* BLUE MAP TUR Havayolu ile yolcu arasında hizmet sağlayıcı bir kurum olup, uçak anlaşmaları ve kuralları 28.09.1955 Lahey Protokolüne bağlıdır.
* Charter uçuşlarda saat garantisi verilmez. Ancak, acentamız misafirlerimizin tatilini en konforlu geçirebilecekleri saatler için mümkün olan şartların en iyisini sunma gayreti içinde olacak ve olabilecek saat değişikliklerini mümkün olan en kısa sürede misafirlerine bildirecektir.

 

Fiyat ve Rezervasyon içi
n 0 212 433 35 69 ...