PARIS1.Gün,İstanbul–Paris
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali BLUE MAP TUR Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben,Pegasus Havayolları ile Paris’e hareket. Yaklaşık 3.5 saatlik bir yolculuğun ardından, Paris’e varış.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından otelimize transfer. Kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman.Geceleme otelimizde.

2.Gün,Paris
Uyandırma ve sabah kahvaltısının ardından otelimizden hareketle profesyonel rehberlerimiz eşliğinde yarım günlük panoramik Şehir turu ve ücretsiz Sein Nehri gezisi. Turumuz esnasında; masallara, romanlara ve filmlere konu olmuş olan ve üstünde dünyanın en büyük vitraylarının bulunduğu tam anlamıyla bir mimari şaheseri olan Notre Damme Kilisesini ziyaret edeceğiz. Yolumuzun üstündeki muhteşem mimari yapısıyla Opera Binası’nı görüyoruz . St Germain, Louvre Müzesi, Concorde Meydanı ve Zafer Takı, Opera Meydanı, Champ Elysees diğer göreceğimiz yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek yemekli Sacre Coeur,Montmarte (Ressamlar Tepesi) ve Eiffel turuna katılabilirler. (ekstra) Turumuz öncelikle Sacre Coeur Kilisesi ile başlıyor. Bölgeyi kendilerine mekan tutmuş hayat kadınlarının aralarında para toplayarak yaptırdıkları bu ilginç kilisenin hikayesi sizi şaşırtacak.Daha sonra tüm dünyadan, ünlü olabilmek hayali ile sanat şehri Paris’e akın eden ressamların mekanı olarak bilinen bu şirin mekanda çeşitli dükkanlardan alışveriş yapabilir, çok kısa süre sonra belki de çok ün kazanacak ve tabloları değerlenecek ressamların eserlerini satın alabilirsiniz. Öğlen yemeğin ardından Paris’in ‘’Kırmız Nokta’sı olarak ünlenen bölgede yürüyüş. Turumuz Eiffel’in tepesinden Paris’in muhteşem manzarasının seyredilmesiyle sona eriyor.Otele transfer ve geceleme otelimizde.

3.Gün,Paris
Uyandırma ve sabah kahvaltısının ardından 7’den 70’e herkesin rüyalarını süsleyen ve dünyanın en büyük eğlence parklarından biri olan Disneyland Eğlence Parkı turumuz için otelimizden hareket. (ekstra)Turumuzda hem Disney Dünyası’ı kahramanları Donald Duck, Mickey Mouse, Pluto ve birçoklarını görebilir görebilir, hem de teknoloji harikaları olan devasa eğlence platformlarında eğlenebilir ve de sevdiklerinize Disney Hediyelik eşyaları alabilirsiniz.Disneyland turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz esktra olarak düzenlenecek olan Louvre Müzesi turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında; Louvre Müzesi içinde barındırdığı tarih eserleri envanteri bakımından dünyanın en zengin müzelerinden biridir. Aynı zamanda sağ kanat binadaki 2 tam katlık insanın ruhunu okşayan Resim Galerisi ve Leonardo Da Vinchi’nin Mona Liza tablosu’nu görebilirsiniz.) Louvre Müzesinden çıkıp Paris’in
dünyaca ünlü parfümlerini Duty Free fiyatlarının da altında alma firsatı bulacağımız Benelux galerisine yürüyerek geçiyoruz. Alışverişleriniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz dünyanın en beğenilen Revü Şovu olan Yemekli Lido Show programımıza katılabilirler.(ekstra). Geceleme otelimizde.

4.Gün,Paris – İstanbul

Uyandırma ve sabah kahvaltısının ardından,odaların boşaltılması ve oda ekstralarının ödenmesi.Uçağımızın kalkış saatine kadar serbest zaman ardından Paris Charle De Gaule Havalimanına transfer için otelimizden hareket.Bagaj ve bilet işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a Hoşgeldiniz!

PAKET FİYATA DAHİL HİZMETLER
* Pegasus Havayolları ile İstanbul / Paris /
   İstanbul parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti.
* Havalimanı /otel / havalimanı transferleri.
* 3 gece belirtilen oteller yada benzerlerinde oda kahvaltı bazında konaklama.
* Yarımgünlük panoramik şehir turu ve Sein Nehri gezisi.
* Profesyonel BLUE MAP TUR Türkçe rehberlik hizmetleri.
* BLUE MAP TUR seyahat kiti.
PAKET FİYATA DAHİL HİZMETLER
* Şahsi harcamalar ve otel ekstra harcamaları.
* Havalimanı vergileri ve uçuş güvenlik sigortaları, havalimanı hizmetleri .
* Vize ücreti.
* Yurtdışı çıkış fonu ( 70.000.000 TL)
   (Havalimanında devlete ödenir)
* Dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü
servisimiz.

ÖNEMLİ NOT
* Yurtdışı çıkış fonu ücreti 70,000,000 Tl. misafirlerimize aittir. Çıkış fonu ücreti isteğe bağlı olarak seyahat öncesi herhangi bir Ziraat Bankası şubesine pasaport ile gidilip ödenebilir.
* İstenildiği takdirde Havalimanında da seyahat öncesi yatırılabilir.
* Uçak saatlerinin son hali tur kalkışından 48 saat önce, acentamız aranarak konfirme edilmelidir.
* Turun kalkışından önce ya da tur esnasında tur program akışı, içerik aynı kalmak sureti ile acentamız, tur liderimiz ya da yerel rehberimizce değiştirilebilir.
* Acentamız misafirlerimiz ile konsolosluk ve elçilikler arasında hizmet veren bir aracı konumundadır. Tarafınızdan istenen belgeler ilgili makamlarca belirlenmiş olup acentamızın hiçbir insiyatifi bulunmamaktadır.
* Vize evraklarının eksiksiz ve zamanında getirilmesi tamamen misafirimizin sorumluluğunda olup, her ne sebeple olsun vize alınamamasından dolayı acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
* BLUE MAP TUR Havayolu ile yolcu arasında hizmet sağlayıcı bir kurum olup, uçak anlaşmaları ve kuralları 28.09.1955 Lahey Protokolüne bağlıdır.
* Charter uçuşlarda saat garantisi verilmez. Ancak, acentamız misafirlerimizin tatilini en konforlu geçirebilecekleri saatler için mümkün olan şartların en iyisini sunma gayreti içinde olacak ve olabilecek saat değişikliklerini mümkün olan en kısa sürede misafirlerine bildirecektir.


Fiyat ve Rezervasyon içi
n 0 212 433 35 69 ...