SHARM EL-SHEIKH1. Gün, İstanbul -Sharm El Sheikh
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali BLUE MAP TUR kontuarında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben,Fly Air Havayolları’na ait uçak ile Sharm El Sheikh’e hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından,Sharm El Sheikh’e varış.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transfer. Odalara yerleşme ve dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme otelde.

2. Gün, Sharm El Sheikh
Serbest uyanma ve kahvaltı. Sharm Şehir Turu(Ücretsiz).Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak yapılacak yarım günlük çölde safari turu ve mangal partisine katılabilirler. Öğleden sonra otelden 4x4 jeep’ler ile alınarak konvoy halinde deneyimli şoförlerin kullandığı arazi araçlarında 50 km'lik çöl macerasına atılacaksınız. Bu yolculuk zaman zaman rutin olmaktan çıkıp şoförlerimizin marifetlerini sergiledikleri bir şova dönüşecek. Bu heyecanlı yolculuğun ardından bir bedevi kampına misafir olacak ve deveyle kısa bir gezinti imkanı bile bulabileceksiniz. Tepelerden eşsiz günbatımını izledikten sonra bedevilerin sizler için hazırladıkları yemekleri iştahla yerken bedevi çardaklarında dinlenebileceksiniz. Yemekten sonra siz çaylarınızı yudumlarken bedeviler kendilerine özgü müzik ve danslarını sizler için sergileyecekler. Tur bitiminde otele dönüş. Akşam yemeğimiz otelimizde.

3. Gün, Sharm El Sheikh
Serbest uyanma ve kahvaltı.Gününüz deniz ve güneşten faydalanabilmeniz için serbestzaman. Geceleme otelimizde.

4. Gün, Sharm El Sheikh
Serbest uyanma ve kahvaltı.Gününüz deniz ve güneşten faydalanabilmeniz için serbest. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak düzenlenecek olan Ras Mohammed tekne turuna katılabilirler. Sharm El Sheikh’e sadece 30 km. uzaklıktaki Ras Mohammed, ulusal parkı ve muhteşem manzarası ile sizi kendine hayran bırakacak güzelliktedir. Tam gün yemekli gerçekleşebilecek olan bu turda mangof ağaçlarının yetiştiği denizin eşsiz sualtı dünyasını, binbir çeşit deniz canlısını ve deniz altındaki hayatı snorkel ile keşfedebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

5. Gün, Sharm El Sheikh
Serbest uyanma ve kahvaltı.Gününüz deniz ve güneşten faydalanabilmeniz için serbestzaman. Geceleme otelimizde.

6. Gün, Sharm El Sheikh
Serbest uyanma ve kahvaltı. Gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz (ekstra) olarak yapılacak tam günlük öğle yemekli Kahire şehir turuna katılabilirler. Gezimizde, dünyanın 7 harikasından biri olan, Giza Piramitleri olarak bilinen, Keops, Kefren ve Mikerinos Piramitleri Mısır'ın en büyük Sfenks’i ve Mumyalama Tapınağı görülecektir. Öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Öğle yemeğinin ardından gezimize Mısır Ulusal Müzesi'nin ziyaretiyle devam ediyoruz. Dünyanın en ünlü ve barındırdığı eserler bakımından en zengin müzelerinden biri olan Mısır Ulusal Müzesi'nde 5000 yıllık bir geziye çıkarak
Mısır tarihini yakından görme imkanına sahip olacaksınız. Sharm El Sheikh’e konvoy halinde dönüleceğinden, vakit kalması durumunda Mısır’ın Kapalıçarsı’sı olarak adlandırabileceğimiz Khan El Khalil-i çarşısı ziyaret edilecektir. Tur bitiminde otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

7. Gün, Sharm El Sheikh
Serbest uyanma ve kahvaltı.Gününüz deniz ve güneşten faydalanabilmeniz için serbestzaman. Geceleme otelimizde.

8. Gün, Sharm El Sheikh – İstanbul
Uyandırma ve kahvaltı. Odaların boşaltılması ve otel ekstralarının ödenmesi. Transfer saatimize kadar serbest zaman. Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Fly Air Havayollarına ait uçak ile İstanbul’a hareket. İstanbul'a Hoş Geldiniz !... Bir başka BLUE MAP TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle...

PAKET FİYATA DAHİL HİZMETLER
* Fly Air ile
Q İstanbul / Q Sharm / Q İstanbul parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti.
* Havalimanı /otel / havalimanı transferleri.
* 7 gece seçilen otellerde konaklama.
* Profesyonel BLUE MAP TUR Türkçe rehberlik hizmetleri.
FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
* Şahsi harcamalar ve otel ekstra harcamaları.
* Havalimanı vergileri ve uçuş güvenlik sigortaları,havalimanı hizmetleri.
* Vize ücreti.
* Yurtdışı çıkış fonu 70.000.000 TL
 

ÖNEMLİ NOT
* Yurtdışı çıkış fonu ücreti 70,000,000 Tl. misafirlerimize aittir. Çıkış fonu ücreti isteğe bağlı olarak seyahat öncesi herhangi bir Ziraat Bankası şubesine pasaport ile gidilip ödenebilir.
* İstenildiği takdirde Havalimanında da seyahat öncesi yatırılabilir.
* Uçak saatlerinin son hali tur kalkışından 48 saat önce, acentamız aranarak konfirme edilmelidir.
* Turun kalkışından önce ya da tur esnasında tur program akışı, içerik aynı kalmak sureti ile acentamız, tur liderimiz ya da yerel rehberimizce değiştirilebilir.
* Acentamız misafirlerimiz ile konsolosluk ve elçilikler arasında hizmet veren bir aracı konumundadır. Tarafınızdan istenen belgeler ilgili makamlarca belirlenmiş olup acentamızın hiçbir insiyatifi bulunmamaktadır.
* Vize evraklarının eksiksiz ve zamanında getirilmesi tamamen misafirimizin sorumluluğunda olup, her ne sebeple olsun vize alınamamasından dolayı acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
* BLUE MAP TUR Havayolu ile yolcu arasında hizmet sağlayıcı bir kurum olup, uçak anlaşmaları ve kuralları 28.09.1955 Lahey Protokolüne bağlıdır.
* Charter uçuşlarda saat garantisi verilmez. Ancak, acentamız misafirlerimizin tatilini en konforlu geçirebilecekleri saatler için mümkün olan şartların en iyisini sunma gayreti içinde olacak ve olabilecek saat değişikliklerini mümkün olan en kısa sürede misafirlerine bildirecektir.


Fiyat ve Rezervasyon içi
n 0 212 433 35 69 ...